Duck Dynasty Family Empire

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Sürüm 1.8.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Duck Dynasty Family Empire indir; Yepyeni gelişmiş binalar inşa ederek favori Robertson Ailesi karakterlerinin kilidini açın.

Yepyeni gelişmiş binalar inşa ederek favori Robertson Ailesi karakterlerinin kilidini açın. Şehrinizde gelişmiş bir aile ile macera dolu anlar yaşamaya hazır olun. Gelişmiş oyun binaları inşa ederek Robertson Ailesi'nin yaşayacağı geniş bir alan geliştirin. Gerek oyun grafikleri gerek oynanış şekli itibariyle oyuncuları memnun etmeyi başaran heyecan verici bir mobil oyun deneyimi yaşamak için Duck Dynasty Family Empire mobil oyununu Android cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınız arayın ve fabrikanızı oluşturmaya başlayın ve gelir elde edecek düzeyde bir alan hakim olmaya çalışın. Ördek aramaları yaparak ve şakacılar yaparak para kazanın. Tüm Robertson topluluğuna ev inşa ederek imparatorluğunuzu genişletin. Oyun içerisinde yer alan her karakterin farklı bir evi olacak. Bunu için çok çalışmalı, farklı tasarımlara sahip evler inşa etmeli ve bahçe ile ilgilenerek çeşitli bitkiler ekmelisiniz. Oyun seçenek olarak bir çok imkan sağlıyor. Yaratıcılık kabiliyetinizi yükselterek Robertson ailesinin huzur içerisinde yaşayacakları bir alan inşa etmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip karakterlerin kilitlerini açmak için görevlerinizi başarı ile sonuçlandırmanız gerekiyor. Phil, Wille, Jase, Sadie ve birçok sakallı karakter kilidini açarak şehrinizi büyütün. İnsanlar şehri geliştirecek nitelikte unsurları bir araya getirecektir. Aile köklerinin her zamankinden daha güçlü olmasını sağlayın. Bu muhteşem oyunda aile bağları çok önemli ir yere sahiptir. Bu sebeple ailenin bir arada yaşaması ve çalışarak daha farklı alanlara hakim olması oldukça önemlidir.

Bahçenizi süslemek için çeşitli ağaçlar, rengarenk çiçekler, yel değirmeni ve daha fazla ülke eşyalarıyla süsleyin. Rastgele şeyler havaya uçurmak, samuray kılıcıyla dövüşmek, balık avlamak, havai fişek atmak, mükemmel sandviç yapmak ve daha birçok heyecan verici görevi tamamlamak oyunun esas mantığından biridir. Görevleriniz ne kadar çok olursa Duck Dynasty Family Empire mobil oyununda eğlenceli bir şekilde geçireceğiniz zaman imkanı da git gide artacaktır. Oyunun renkli dünyasında kendinizi eğlendirecek tüm görevleri tamamlayın.

Tamamen hayal gücünüz ve yaratıcılığınız doğrultusunda ilerleyeceğiniz Duck Dynasty Family Empire macera oyununda farklı alanlar inşa ederek her Robertson'un hedefine ulaşmasına yardım ederek pastırmayı eve getirin. Robertson ailesinin unutulmaz sohbetleri, anları, sakal mizahı ve maceracı şenonilerinden yepyeni bir ışık elde edin. Oyun güncellemeleri, karakterler, özellikler, görüşler, video ipuçları ve daha fazlası için düzenli haberlerin tadını çıkarın. Sıkılmadan eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz Duck Dynasty Family Empire'a sahip olabilirsiniz.

Duck Dynasty Family Empire indir